#DOŚWIADCZAJLEPSZEGO
#doświadczajlepszego
0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

31 marca, 2022

Kamienie do pracy

Pisaliśmy już o kamieniach dla podróżników oraz kamieniach miłości, pora więc na kamienie, które mogą przydać się na ścieżce rozwoju zawodowego.

Może nie ma ich za wiele, ale są naprawdę konkretne i warto się nimi zainteresować. 🙂

Kamienie do pracy

Amazonit 

pozwala zachować spokój, a dzięki temu dłuższą młodość. Sprzyja koncentracji i pomaga odnaleźć się w zawodach artystycznych. 

Lapis Lazuri

wspiera w dążeniu do celów i osiąganiu tym samym sukcesów zawodowych. Polecany jest także osobom, które chcą zostać docenieni w swojej dziedzinie i planują powiązać swoją drogę zawodową z wystąpieniami publicznymi.

Bawole oko

wzmacnia pracowitość i zaradność. Dlatego idealny jest dla osób, które zmagają się ze spadkami motywacji i tzw. leniem.

Dumortieryt

to kamień cierpliwości. Wzmacnia w dążeniu do celu, pomaga pracować nad silną wolą i motywacją. Dodaje odwagi przed wystąpieniami publicznymi  czy ważnymi spotkaniami. 

Turkus

wspiera przy podróżach związanych z pracą. Idealny dla osób, które lubią i chcą inwestować pieniądze. Od zawsze wierzono, że chroni przed nierozsądnymi inwestycjami.

Fluoryt

kamień polecany dla osób pracujących umysłowo. Łagodzi stres, poprawia intuicję oraz dodaje odwagi.

Granat

kamień przynoszący szczęście w negocjacjach i pomagający odnosić sukcesy na wymarzonej drodze zawodowej.

Kryształ górski

warto położyć go obok komputera czy telefonu. Nie tylko działa jak odpromiennik, ale i wspiera w owocnych rozmowach oraz negocjacjach (telefonicznych, a także mailowych). 

Agat

jego zielono-biała barwa wpływa pozytywnie na pracę firm związanych z siecią, Internetem. Polecany jest także przy biznesach rodzinnych. Wspiera karierę i rozwój w wyżej wymienionych miejscach. 

Masz któryś z tych kamieni? A może czujesz, że któryś jest Ci teraz potrzebny?

@kamma_nature

cartcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram