DARMOWA DOSTAWA OD 200 zł 
#doświadczajlepszego
0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

O nas

Hej!

Z tej strony Dagmara i Bartek z miasta Łodzi – założyciele marki Kamma Nature.

Dagmara odpowiada za cały proces twórczy – od wymyślenia projektu, do jego powstania. To ona odpisuje na Wasze wiadomości mailowe i te na social mediach. Zajmuje się także realizacją Waszych zamówień.
Bartek natomiast odpowiada za wszystkie prace techniczne, których często nie widać na pierwszy rzut oka. Dodatkowo za kontakt telefoniczny, a także pomoc w realizowaniu zamówień.

W naszej drużynie w 2022 roku pojawiła się także Daria, nasza wirtualna asystentka, która odpowiada za prace kreatywne i graficzne – to nasza skarbnica pomysłów, patrząca na nasze działania z lotu ptaka.
Kamma Nature powstała w pandemii, w roku 2020 – z miłości do natury i z potrzeby otoczenia się nią. Kochamy kamienie naturalne oraz wierzymy w ich moc. Tą miłością zdecydowaliśmy się z Wami podzielić w formie wykonanej przez nas biżuterii zarówno dla kobiet, mężczyzn, jak i dla dzieci. Nasza biżuteria jest wyjątkowa i tworzona z dbałością o szczegóły. Każdy wzór jest niepowtarzalny, wyjątkowy i inny.

Minerały, które nas otaczają mogą stać się naszymi codziennymi amuletami. Tworzymy biżuterię z kamieni naturalnych, w których działania terapeutyczne i ochronne wierzono już od dawna. Dbamy o energię z jaką powstają nasze produkty. Dagmara ma ukończony kurs z zarządzania i ochrony energią zarówno na poziomie podstawowym, jak i zaawansowanym. 

Dewiza jaka nam przyświeca to #doświadczajlepszego, bowiem wierzymy, że każdy z nas ma w sobie potencjał do tego, by polepszyć swoje życie, w tych obszarach, w których ono kuleje. A biżuteria z kamieni, może być Twoim wsparciem na tej drodze.
Znajdziesz u nas biżuterię skomponowaną z myślą o konkretnych znakach zodiaku, jak i z podziałem na konkretne kamienie, czy intencje. 

Pakowanie

Ze względu na to, że natura jest nam bliska, produkty pakujemy w tekturowe, eko pudełko. Naturalny kraft to ekologiczna, gładka i przyjemna w dotyku tektura falista. Sztywna i bezpieczna dzięki zastosowaniu 3 warstw kartonu. Stworzona w 90% z materiałów wtórnych. 

Cyfrowy nadruk na pudełku wykonany jest z użyciem farby na bazie wody. 

Do każdego zamówienia dodajemy karteczkę z szarego papieru z nazwą biżuterii i opisem kamieni z jakich została stworzona.
Delikatną biżuterię, taką jak drobne kolczyki, czy łańcuszki – dodatkowo pakujemy w bawełniany woreczek.
Jeżeli masz jakieś dodatkowe pytania, zachęcamy do kontaktu drogą mailową: kontakt@kamma.com.pl

@kamma_nature

cartcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram