DARMOWA DOSTAWA OD 200 zł 
#doświadczajlepszego
0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

31 lipca, 2021

Kamienie naturalne dla podróżników

Kamienie, które staną się naszymi towarzyszami, możemy wybierać na różne sposoby. Jeżeli uwielbiacie podróżować, często jesteście w trasie, warto rozejrzeć się za kamieniami, które wesprą Was w bezpiecznej, szczęśliwej podróży.

Idealne dla podróżników są też buddyjskie male. Znajdziesz je w naszym sklepie.

Zapraszamy na przegląd kamieni, które polecane są dla podróżników:

Tygrysie oko

 to chyba jeden z najbardziej popularnych kamieni polecany podróżnikom. Wspiera w bezpiecznej podróży przed ludźmi, którzy mogliby być dla nas niebezpieczni. Dodatkowo wierzono, że chroni nasze pieniądze przed kradzieżą, ale także je przyciąga.

Awenturyn

to dobry kamień na dłuższe, ale i krótsze wyjazdy. WIerzono, że wspiera bezpieczne podróżowania, a także to idelany kamień dla roztrzepanych i zapominalskich, bo wspiera w niezgubieniu dokumentów czy bagaży. 

Kamień księżycowy

polecany szczególnie tym, którzy podróżują na statku. Polecany jest też dla tych, którzy dużo podróżują nocami np. samochodem/samolotem. Chroni przed nieszczęściami na trasie.

Akwamaryn

podobnie jak awenturyn polecany przy morskich podróżach, loty samolotem (które w jakiejś części odbywają się nad wodami), ale i jest to kamień ochronny na dłuższe (kilkudniowe) podróże do celu.

Jadeit (zielony) 

idealny kamień dla podróżujących samotnie bądź z dziećmi czy ze zwierzakami. Chroni przed chorobami w trkacie podróżowania.

Jaspis

kolejny kamień, którego niebieska odmiana chroni wszystkich podróżujących na wodzie.

Sodalit

to kamień dla tych, którzy boją się latać samolotem. Warto mieć go ze sobą w samolocie. Polecany także wszystkim, którzy zmagają się z chorom lokomocyjną. 

Turkus

to kamień chroniący nas przed różnego rodzaju niebezpieczeństwami, jakie mogą na nas spłynąć podczas podróży. 

Kwarc dymny

polecany dla tych, którzy podróżują z nieznanym kierowcom. Dodatkowo wierzono, że chronił przed kradzieżą.

Onyks

wspiera w nocnych podróżach. Dje poczcie bezpieczeństwa w nieznanych regionach. 

Masz któryś z tych kamieni? 🙂

@kamma_nature

cartcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram