#DOŚWIADCZAJLEPSZEGO
#doświadczajlepszego
0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

14 lutego, 2023

Mala buddyjska na rękę

Mala buddyjska na rękę czy mala buddyjska na szyję – to nie tylko element ubioru, to także narzędzie do medytacji.

Coraz większym zainteresowaniem osób, które pochylają się nad swoim rozwojowem, swoją duchowością, praktykują jogę i medytację, cieszą się właśnie male buddyjskie.

Co to jest mala buddyjska?

Mala buddyjska to inaczej długi sznur kamieni, który wykorzystywany jest podczas medytacji, a także śpiewania mantr. Słowo mala w sanskrycie oznacza naszyjnik, bądź wieniec. Mala najprawdopodniej wywodzi się z Indii z VIII wieku p.n.e., bowiem to właśnie tam wykorzystywana jest do praktyk duchowych. Więcej o samej mali buddyjskiej, czym się charakteryzuje i jak z niej korzystać pisaliśmy w tekście mala buddyjska.

Mala buddyjska do medytacji

Jeśli interesujesz się medytacją, pewnie zastanawiasz się jak medytować z malą buddyjską? Jeżeli śpiewasz mantry, na każdym ze 108 koralików mali buddyjskiej możesz odliczać śpiewane frazy.

Jeżeli medytujesz w ciszy, możesz ją po prostu trzymać w dłoni, albo założyć na szyję. Mala buddyjska na rękę także można zostać opleciona. To od Ciebie zależy. Ważne, by mieć kontakt z kamieniami, z których mala buddyjska została wykonana. Kamienie wspierają Cię w Twojej medytacji. Dlatego to, z czego wykonana jest Twoja mala ma znaczenie. Możesz wesprzeć swoją medytację działaniem konkretnych z nich.

_________

Jeśli chcesz zobaczyć nasze male buddyjskie, koniecznie zajrzyj do naszego sklepu z biżuterią naturalną.

________

Mala buddyjska na rękę

Każda dużą male, czyli tą stworzoną ze 108 kamieni, możesz opleść na nadgarstek i nosić ją na ręku.

Oprócz typowym mal, pojawiają się także malutkie male buddyjskie, które wyglądają jak bransoletka. Jest w nich mniej kamieni, ale one również służą do mantrowania i odliczania praktyk. Male na rękę zawsze wykonane są ze sznurka – natomiast jeżeli chodzi o kamienie, tutaj mamy dużą dowolność.

Jeżeli marzy Ci się mala buddyjska na zamówienie, czy to mala na rękę, czy długa na szyję, napisz do nas na kontakt@kamma.com.pl. Chętnie stworzymy coś dla Ciebie z określoną intencją. Doradzimy kamienie i naładujemy je dobrą energią. <3

@kamma_nature

cartcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram