DARMOWA DOSTAWA OD 200 zł 
#doświadczajlepszego
0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

15 marca, 2023

Jaki kryształ kupić?

Kiedy zaczynamy swoją przygodę z kryształami i minerałami, pierwsze pytanie, jakie się pojawia to: jaki kryształ kupić? Jak wybrać kryształ dla siebie? Jak wybrać swój kamień? Dziś przychodzimy z podpowiedzią.

Jaki kryształ kupić?

Wybierając kryształ dla siebie można tę decyzję podjąć na kilka sposobów.

Jeśli zastanawiasz się jak wybrać swój kamień, odpowiedź brzmi: intuicyjnie. Pooglądaj kamienie (na żywo, czy w sieci), spójrz na ich kształty, kolory i zastanów się, czy któryś z nich nie przyciąga Cię jakoś szczególnie? Który kryształ do Ciebie pasuje? Który ma w sobie to coś, co sprawia, że nie możesz oderwać od niego oczu? Może to właśnie on Cię woła i jest dla Ciebie odpowiedni? Możesz od razu do nabyć, bądź przeczytać jego energetyczną charakterystykę i zastanowić się, w czym mógłby Ci pomóc? Co chce Ci o Tobie powiedzieć? Może jego właściwości odpowiadają na to, nad czym aktualnie pracujesz, albo z czym masz problem, ale w ogóle tego obszaru swojego życia nie ruszasz? ba∂ź ze sobą szczery. 🙂

Jaki kryształ do Ciebie pasuje?

Drugim sposobem jest wybór kryształu właśnie ze względu na jego właściwości. Na początek zastanów się, który obszar Twojego życia wymaga teraz poprawy? Może chcesz popracować nad pewnością siebie, nad miłością do siebie? A może brakuje Ci przyjaciół? Chcesz poznać partnera na całe życie, albo chcesz pobudzić w sobie więcej kreatywności? A może szukasz amuletu na podróże? Przemyśl, co jest teraz dla Ciebie najważniejsze i dopiero wtedy zadecyduj jaki kryształ kupić. Zacznij zgłębiać właściwości konkretnych kamieni i zobacz, który odpowiada na twoje potrzeby.

Jeśli masz problem ze znalezieniem kryształu, który będzie dla Ciebie odpowiedni, w Twojej obecnej sytuacji, możesz do nas napisać na maila: kontakt@kamma.com.pl, chętnie Ci doradzimy.

______

Jeśli chcesz zobaczyć nasze kryształy dostępne od ręki, zajrzyj do zakładki sklep. 🙂

______

Jak wybrać kryształ dla siebie?

Trzecim sposobem jest wybór kolorystyczny! Dokładnie tak! Wiesz, że kolory mają swoją wyjątkową energię? Otaczanie się odpowiednimi kolorami jest w stanie pomóc nam nad pracą nad sobą. Szukasz więcej harmonii i spokoju? Wybierz błękit. Potrzebujesz do energetyzowania? Czerwony jest dla Ciebie. A jeśli brakuje Ci miłości do siebie – zacznij otaczać się różowym.

Może na tym etapie jakiś kolor szczególnie zwraca Twoją uwagę? Jeśli tak, poszukaj kamienia, właśnie w tym kolorze.

Jak wybrać swój kamień?

Ostatni sposób to poszukanie kryształu pod Twój znak zodiaku. Jeśli zastanawiasz się jaki kryształ warto kupić: twój znak zodiaku może Ci podpowiedzieć. Do każdego z nich przypisane są odpowiednie kamienie, które pozwalają pracować nad tym, z czym Twój znak zodiaku ma największy problem.

Który sposób przekonuje Cię najbardziej?

Jeśli zastanawiasz się co dalej, jak już nabędziesz kryształ, przeczytaj wpis o tym, jak pracować z kryształami.

@kamma_nature

cartcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram