DARMOWA DOSTAWA OD 200 zł 
#doświadczajlepszego
0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

29 marca, 2022

Jak wybrać dla siebie kamień?

Od niedawna zainteresowałeś się kamieniami naturalnymi? Podoba Ci się ich struktura? A może słyszałeś o ich właściwościach i poczułeś się zaintrygowany? Pragniesz dobrać kamień do swojego znaku zodiaku, albo szukasz oryginalnego prezentu dla kogoś bliskiego?

Jeżeli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałeś TAK – w dzisiejszym wpisie podpowiemy jak wybrać dla siebie (ale te same zasady działają przy wyborze kamieni dla bliskich osób) odpowiedni kamień/minerał.

Jak wybrać kamień?

Załóżmy, że niedawno zacząłeś interesować się kamieniami naturalnymi i szukasz czegoś dla siebie. Możesz rozpocząć swoje poszukiwania na różne sposoby. Poniżej przedstawiamy 4 metody z których warto skorzystać na początek.

Kamień wspierający konkretny znak zodiaku

Szukaj kamienia, który rezonuje z Twoim znakiem zodiaku. Jak to sprawdzić? Polecamy udać się do biblioteki czy księgarni, w poszukiwaniu książek w tym temacie. Oczywiście możecie też skorzystać z Internetu i tam poszukać informacji na temat kamieni przypisanych do konkretnych znaków zodiaku. Na naszym blogu również znajdziesz cykl wpisów, w których opisujemy kamienie, które idealnie sprawdzą się dla konkretnych znaków zodiaku.

Zazwyczaj każdy znak zodiaku ma kilka kamieni, które najlepiej z nim rezonują, ale inne też całkiem dobrze mogą z nim współpracować. 

W moc kamieni przypisanych do znaku zodiaku wierzono już od dawna. Poszukaj kamienia dla Twojego znaku zodiaku i sprawdź czy czujesz jego wsparcie.

Właściwości kamienia

To drugi, dobry sposób na dobranie kamienia do siebie. Zastanów się, czego w życiu Ci brakuje? Czujesz się nieśmiały i trudno zawierać Ci nowe relacje? Masz wrażenie, że zewsząd otacza CIę zła energia? Nie możesz pogodzić się z przeszłością? Masz problem, żeby ruszyć z miejsca i się rozwijać? A może nie możesz znaleźć miłości? 

Zajrzyj w głąb siebie i sprawdź co najbardziej Ci doskwiera, a potem szukaj kamienia, którego właściwości mogą Ci pomóc w tym konkretnym obszarze, w którym potrzebujesz wsparcia. 

Poprzez dotyk/energię/intuicję

To trzeci, nasz ulubiony sposób na poszukiwanie kamienia dla siebie! Czasem jest tak, że od razu z jakimś kamieniem wymieniamy energię. 

Poprzez dotyk, albo intuicję gdzieś wewnętrznie czujemy przyciąganie do danego kamienia. Warto posłuchać tego wewnętrznego głosu i swojej intuicji. To przyciąganie może być naszym najlepszym doradcom co do kamienia, którego aktualnie potrzebujemy najbardziej. 

Kolor kamienia

Najmniej w tym wyborze aspektu duchowości, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby dobrać do siebie kamień, który po prostu kolorystycznie (czy swoim kształtem) najbardziej nam odpowiada. A kto wie, może właśnie taki prosty wybór, gdzieś na poziomie nieuświadomionym, połączy nas z kamieniem, który nas wesprze.?

Który sposób wyboru kamienia dla siebie, przemawia do Ciebie najbardziej?

@kamma_nature

cartcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram