DARMOWA DOSTAWA OD 200 zł 
#doświadczajlepszego
0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

20 kwietnia, 2023

Jak korzystać z energii kamieni?

Wiele ludzi uważa, że kamienie mogą posiadać pozytywną energię. Która może pomóc w uzyskaniu równowagi wewnętrznej, wzmocnieniu zdrowia fizycznego i emocjonalnego oraz zwiększeniu duchowego doświadczenia.

Oto kilka sposobów, jak korzystać z energii kamieni:

 1. Medytacja - Kamienie mogą być używane podczas medytacji, aby pomóc w skoncentrowaniu umysłu i wzmocnieniu energii duchowej. Można trzymać kamień w dłoniach, umieścić na ciele lub na poduszce medytacyjnej.
 2. Noszenie kamieni przy sobie - Kamienie mogą być noszone jako biżuteria lub trzymane w kieszeni, czy w portfelu, aby korzystać z ich energii przez cały dzień.
 3. Ustawienie kamieni w domu - Kamienie można rozłożyć w domu w celu zwiększenia pozytywnej energii w pomieszczeniach, w których spędzamy najwięcej czasu, takich jak sypialnia lub salon. Idealnie nadają się też do domowego biura.
 4. Leczenie kamieniami - Kamienie mogą być używane w terapii kamieniowej. Polega ona na umieszczeniu kamieni na określonych częściach ciała, aby pomóc w leczeniu różnych dolegliwości fizycznych i emocjonalnych.
 5. Kąpiel w kamieniach - Kamienie można umieścić w wannie podczas kąpieli, aby korzystać z ich energii i zwiększyć relaksację.
 6. Używanie kamieni do masażu - Kamienie można wykorzystać do masażu ciała, aby pomóc w złagodzeniu bólu i napięcia mięśniowego oraz poprawić krążenie krwi.

Należy pamiętać, że kamienie nie są lekarstwem i nie powinny zastępować konwencjonalnej opieki medycznej. Kamienie mogą być jedynie wsparciem.

Jak korzystać z energii kamieni?

Praca z kamieniami może być bardzo intuicyjna i każdy może podejść do tego w sposób, który działa najlepiej dla niego. Jednak istnieją pewne kroki, które można podjąć, aby uzyskać jak najlepsze efekty.

 1. Wybierz kamień - Wybierz kamień, który przyciąga Twoją uwagę. Jak to zrobić pisaliśmy ze wpisie Jak wybrać dla siebie kamień.
 2. Oczyść kamień - Przed rozpoczęciem pracy z kamieniem, ważne jest, aby go oczyścić z negatywnej energii, która mogła się do niego przyczepić. Można to zrobić, umieszczając kamień w miski z wodą i solą, paląc kadzidło lub wystawiając na słońce lub księżyc.
 3. Programowanie kamienia - Można także "programować" kamień, aby pomóc w osiągnięciu określonych celów. Można to zrobić, trzymając kamień w dłoniach i wyobrażając sobie, jak energia przenika przez kamień i realizuje Twoje cele.
 4. Wykorzystaj kamień - Po przygotowaniu kamienia można zacząć korzystać z jego energii, na przykład trzymając go w dłoniach podczas medytacji, nosząc go przy sobie jako biżuterię lub umieszczając go w pobliżu miejsca, w którym spędzasz dużo czasu.
 5. Regularne oczyszczanie - Kamienie powinny być regularnie oczyszczane z negatywnej energii, aby zachować ich skuteczność.
 6. Uważność - Podczas pracy z kamieniami ważne jest, aby pozostać uważnym i skoncentrowanym na swoich intencjach. Praktyka uważności może pomóc w skupieniu uwagi i osiągnięciu pozytywnych wyników.

Szukasz kamienia dla siebie? Sprawdź ofertę naszych kryształów.

@kamma_nature

cartcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram