DARMOWA DOSTAWA OD 200 zł 
#doświadczajlepszego
0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

15 lutego, 2022

Ładowanie kamieni – zadbaj o swoje amulety


Każdy, kto posiada swoje kamienie, powinien pamiętać o regularnym ich ładowaniu. Swoje kamienie możesz ładować wielokrotnie, kiedy tylko tego potrzebujesz. Po co ładujemy swoje kamienie i jak to zrobić – opowiemy w dzisiejszym tekście. 

Po co ładujemy kamienie?

Kamienie mają moc pochłaniania energii. Zarówno tej pozytywnej, jak i negatywnej. Musimy więc być czujni, jaką energią zasilamy kamienie, które mają nam służyć. 

Ładowanie kamieni (mówi się też: elektryzowanie czy zaprogramowywanie) jest potrzebne po to, by jak najdłużej służyły nam swoją mocą. Jeżeli napełniamy je pozytywną energią, dobrymi myślami, intencjami, modlitwami, innymi słowy: wysokimi wibracjami – kamienie te służą nam dłużej i ich działanie może być odczuwane jako silniejsze. A przecież o to właśnie nam chodzi, prawda?

Swoje kamienie możesz ładować tak często jak potrzebujesz. Wtedy, gdy czujesz, że jest to potrzebne. 

_________________________________

Mala buddyjska dla kobiet, jak i dla mężczyzn to nasz flagowy energetyczny produkt! Male tworzymy z intencją, z zachowaniem prawidłowych zasad ochrony i zarządzania energią.

_________________________________

Ładowanie kamieni – zadbaj o swoje amulety 

Zanim przejdziemy do wyróżnienia sposobów na ładowanie swoich kamieni dobrą energią, na początku chcemy, żebyście zapamiętali, iż każde nowe ładowanie kamieni powinno być poprzedzone oczyszczeniem ich.

Jeżeli nie wiecie jak to zrobić, zapraszamy do przeczytania tekstu: jak oczyszczać swoje kamienie. 

To bardzo istotne, żeby przed naładowaniem kamienia, oczyścić go z zanieczyszczeń energetycznych. Szczególnie jest to istotne, jeżeli nosimy kamienie ze sobą na przykład w postaci biżuterii i są one cały czas narażone na nasze myśli (także te destrukcyjne), nasze lęki i energię osób, z którymi rozmawiamy i z którymi się spotykamy. Osoby te mają wpływ na nas, a to ma wpływ na to, czym ładujemy nasz kamień. 

Dlatego tak istotne jest regularne oczyszczanie kamieni, a już zawsze musimy o tym pamiętać, zanim zdecydujemy się naładować nasz kamień od nowa. 

Jak ładować swoje kamienie?

Jeżeli już oczyściliśmy swój kamień, pora go zaprogramować i nadać mu intencję. 

Programowanie kamieni może odbywać się w podobny sposób, co ich oczyszczanie. 

  1. Na słońcu
  2. W świetle Księżyca

O tym jednak pisaliśmy już w tekście o oczyszczaniu kamieni, do którego wcześniej Was odsyłaliśmy. Dlatego dziś chcielibyśmy skupić się na innej metodzie, która jest nam bardzo bliska: ładowania kamieni słowami i myślami. 

Medytacja/modlitwa z kamieniami

Niezależnie czy masz wprawę w medytacji, czy nie, na pewno sobie poradzisz. 

Weź do ręki oczyszczony kamień. Trzymając go w dłoni, poczuj go. Wyobraź sobie, że wszystko, co teraz mówisz w myślach, kierujesz do swojego kryształu. 

Możesz go wzmocnić intencją na najbliższe dni, prośbą, jaką masz do świata. Uświadom sobie, czego potrzebujesz i przenieś to siłą myśli do swojego kamienia. 

Możesz też po prostu świadomie oddychać i kierować do swojego kryształu spokój, który oblewa Twoje ciało podczas relaksujących oddechów. 

Działaj intuicyjnie. Gdy pobędziesz chwilę ze swoim kamieniem, być może na poziomie energii poczujesz, w czym kamień mógłby Ci pomóc. Poddaj się temu.

Pamiętaj jedynie, by ładując swój kamień wyrażać słowa miłości, wdzięczności, radości. Nawet wysyłając do niego swoją prośbę, staraj się używać słów z wysokimi wibracjami, a unikać tych z niskimi. 

Zamiast powiedzieć: Mam dosyć moich współpracowników. Nie cierpię ich. Nie chcę pracować tu więcej i męczyć się. Jestem zmęczona, zirytowana i nieszczęśliwa. 

Powiedz: Pragnę znaleźć miejsce pracy, w którym wspólnie z innymi będziemy mogli pracować w przyjemnej atmosferze nad wspólnymi celami. Pragnę pracować z osobami pozytywnymi, pełnymi radości i empatii. Chcę poczuć się potrzebna, szczęśliwa i spełniona. Jestem otwarta i gotowa, by to przyjąć. 

Mamy nadzieję, że widzisz różnicę. 

Werbalne ładowanie kamieni

Jeżeli nie czujesz się na siłach pracować z energią myśli, może lepiej będzie Ci wyrażać to werbalnie? 

Zasada jest taka sama jak przy medytacji czy modlitwie z kamieniem, natomiast w tym przypadku możesz obserwować swój kamień i wyrażać swoje słowa na głos. 

Jeżeli masz intencję – wypowiedz ją na głos, trzymając w dłoni kamień i obserwując go. 

Wybierz tę opcję, która bardziej do Ciebie przemawia. 

_______________

Zobacz całą naszą ofertę biżuterii.

@kamma_nature

cartcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram