#DOŚWIADCZAJLEPSZEGO
#doświadczajlepszego
0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

1 stycznia, 2022

Kamienie w numerologii

Jeżeli interesujecie się numerologią to zapewne słyszeliście, że liczba zakodowana np. w naszej dacie urodzenia, może nam o nas co nieco powiedzieć.

Ale czy wiedzieliście, że do konkretnych numerów przypisane są także kamienie wspierające? No właśnie. W zależności od tego czy jesteście numerologiczną jedyną, dwójką, dziewiątką czy jeszcze inną liczbą – inny kamień może Was wspierać! 🙂

Numerologia – jak obliczyć swoją liczbę

Jak obliczyć swoją liczbę podam na przykładzie.  

Osoba urodzona 12.11.1990, musi dodać wszystkie swoje liczby z daty urodzenia, czyli 1+2+1+1+1+9+9+0. Jaki wychodzi wyniki? 24. Więc teraz trzeba dodać 2+4. Co wychodzi? 6. Czyli osoba urodzona 12.11.1990 roku jest astrologiczną 6.

Zawsze dodajemy cyfry, do momentu, aż pojawi się jedna liczba, z przedziału 1-9.:)

Kamienie w numerologii

Sprawdźmy teraz, jakie kamienie są przypisane do konkretnych numerów astrologicznych.

1- KORAL

Koral – dodaje swojemu właścicielowi harmonii, spokoju i poczucia bezpieczeństwa. Chroni przed złą energią innych osób i uwalnia od pecha. 

2 - KAMIEŃ KSIĘŻYCOWY

Kamień księżycowy – wierzono, że przynosi szczęście w miłości. Zwiększa skłonność do marzycielstwa, wspomaga opiekuńczość i miłość względem innych. Chroni przed fałszywymi osobami. 

3- AMETYST

Ametyst – wierzono, że kamień ten zwiększa możliwość rozwoju zdolności paranormalnych oraz pomaga poradzić sobie w chorobie alkoholowej. Pomaga też zachować opanowanie, wspiera koncentrację oraz pomaga uwierzyć we własne siły.  Podarowany w prezencie wzmacnia przyjaźń między obdarowanym, a obdarowującym.

4- SZMARAGD

Szmaragd – przynosi harmonię i napełnia spokojem. Wspiera swoje właściciela w rozwijaniu się i zdobywaniu życiowej mądrości. Dodatkowo otwiera serce na miłość.

5- JASPIS

Jaspis – nazwany niegdyś matką wszystkich kamieni. Wzmacnia miłość do siebie, wspiera w przezwyciężaniu lęków i odpręża. Pomaga ugruntować się w świecie i wprowadza harmonię w relacjach. 

6- AGAT

Agat  – zwany kamieniem równowagi, bo przywraca ją we wszystkich aspektach życia. Dodaje siły i pewności siebie. Pomaga spotykać na swojej drodze pozytywne osoby i ułatwia przekonywanie innych do swoich pomysłów. 

7- LAZURYT

Lazuryt – kamień zapewniający jasność umysłu. Redukuje stres oraz łagodzi napięcia. Wzmacnia dobre relacje z przyjaciółmi. Dodatkowo chroni przed negatywnymi atakami energetycznymi. 

8- TOPAZ

Topaz – to kamień, który wspiera w przezwyciężaniu różnych trudności. Wspiera rozwój asertywności, łagodzi nerwowość i lęki, ale dodatkowo wspiera właściciela w osiąganiu celów finansowych.

9- DIAMENT

Diament – to kamień, który niegdyś służył do pokonywania demonów. Od zawsze wierzono też, że uśmierza gniew i złość, pomaga uzyskać wewnętrzną harmonię oraz wspiera miłość. 

Którym numerem jesteś? Masz już swój przypisany kamień?

PS Całą naszą biżuterię z kamieni naturalnych znajdziesz w sklepie.

@kamma_nature

cartcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram