DARMOWA DOSTAWA OD 200 zł 
#doświadczajlepszego
0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

25 września, 2022

Kamienie naturalne dla Wodnika

Dzisiaj przedstawiamy Was kamienie naturalne, które dobrze rezonują z osobami pod znaku Wodnika. 

Mamy nadzieję, że znajdziecie wśród nich kamień, który przemówi do Was najbardziej. A wszystkie nasze propozycje biżuterii dla Wodników, znajdziecie tutaj.

Kamienie naturalne dla Wodnika

Cytryn – mówi się, że to dobry kamień na chandrę. Łagodzi stres, zmniejsza lęk i negatywne myśli. Pomaga tez lepiej panować nad swoimi emocjami i ułatwia ich wyrażanie. 

Lepidolit – kamień wspierający wewnętrznie i fizycznie. Pomaga w wychodzeniu z nałogów. Jeżeli czekają się duże zmiany, lepidolit wesprze Cię w nich i ochroni przed złą energią. 

Tygrysie Oko – kamień ochronny, szczególnie polecany osobom, które podróżują. Daje siłę przebicia, dodaje odwagi oraz pobudza radość. Przyciąga sukcesy oraz pieniądze. 

Howlit – kamień pozwalający uspokoić szalone myśli. Wspomaga w uczeniu się odpoczywaniu i relaksacji. Idealny do wieczornych medytacji. 

Akwamaryn – jest kamieniem uważanym od dawna za symbol zdrowia, nadziei i miłości. Uwalnia swojego właściciela od zazdrości, podtrzymuje miłość w związku, ale i wspomaga pomysłowość. 

Turkus Afrykański – to kamień, który pomaga wyrażać siebie, pobudza twórcze myślenie i usuwa lęki. Chroni przed negatywnymi ludźmi i wydarzeniami. 

Dumortieryt – to kamień cierpliwości. Wzmacnia w dążeniu do celu, pomaga pracować nad silną wolą i motywacją. Dodaje odwagi przed wystąpieniami publicznymi  czy ważnymi spotkaniami. 

Opal – przypisuje się mu właściwości ochronne przed różnymi niebezpieczeństwami. Zwiększa odwagę oraz pomaga pogodzić się z przeszłością. Pomaga przyciągnąć miłość oraz przyjaciół. 

Kwarc Dymny – uspokaja i pomaga w walce z negatywnymi myślami i lękami.  Wspiera w dbaniu o siebie oraz przyciąga szeroko pojęte powodzenie. Pomaga realizować postawione sobie cele.

Ametyst – wierzono, że kamień ten zwiększa możliwość rozwoju zdolności paranormalnych oraz pomaga poradzić sobie w chorobie alkoholowej. Pomaga też zachować opanowanie, wspiera koncentrację oraz pomaga uwierzyć we własne siły.  Podarowany w prezencie wzmacnia przyjaźń między obdarowanym, a obdarowującym.

Fluoryt – kamień polecany dla osób pracujących umysłowo. Łagodzi stres, poprawia intuicję oraz dodaje odwagi. Oczyszcza energię czakr i pomaga zwalczać złe nałogi. 

Które z tych kamieni przemawiają do Was najbardziej? 🙂

@kamma_nature

cartcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram