DARMOWA DOSTAWA OD 200 zł 
#doświadczajlepszego
0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

3 października, 2022

Kamienie naturalne dla Koziorożca

Często dostajemy pytania, co polecamy dla konkretnego znaku zodiaku. Odpowiedź nie zawsze jest prosta, bo jeden znak zodiaku nierówna się jednemu kamieniowi. 

Wiele kamieni może okazać się wspierających dla konkretnego znaku zodiaku. Dlatego stworzyliśmy cykl wpisów, w którym w każdym jednym poście, skupimy się na tym konkretnym jednym znaku zodiaku.

Dzisiejszy wpis będzie poświęcony Koziorożcowi, ponieważ nasza oferta dla Koziorożców jest dość bogata. 🙂 Możecie ją podejrzeć tutaj. 

Kamienie naturalne dla Koziorożca

Jaspis – nazwany niegdyś matką wszystkich kamieni. Wzmacnia miłość do siebie, wspiera w przezwyciężaniu lęków i odpręża. Pomaga ugruntować się w świecie i wprowadza harmonię w relacjach.

Kamień księżycowy – wierzono, że przynosi szczęście w miłości. Zwiększa skłonność do marzycielstwa, wspomaga opiekuńczość i miłość względem innych. Chroni przed fałszywymi osobami.

Opal – przypisuje się mu właściwości ochronne przed różnymi niebezpieczeństwami. Zwiększa odwagę oraz pomaga pogodzić się z przeszłością. Pomaga przyciągnąć miłość oraz przyjaciół.

Kwarc Dymny – uspokaja i pomaga w walce z negatywnymi myślami i lękami.  Wspiera w dbaniu o siebie oraz przyciąga szeroko pojęte powodzenie. Pomaga realizować postawione sobie cele.

Obsydian – polecany osobom pracującym umysłowo. Pomaga opanować różne problemy emocjonalne i uodparnia na presję otoczenia. Chroni przed wampirami energetycznymi oraz pomaga zapamiętywać i rozumieć swoje sny.

Granat – kamień przynoszący szczęście w negocjacjach i pomagający odnosić sukcesy. Dodaje pewności siebie oraz łagodzi smutek i lęk. Przyciąga też miłość.

Turmalin – wierzono, że pomaga zachować miłość w trwających już związkach, ale i zarazem pomaga leczyć rany po trudnym rozstaniu. Łagodzi zazdrość, zwiększa optymizm i poprawia pamięć.

Kryształ Górski – wzmaga działanie innych kamieni. Sam w  sobie poprawia samopoczucie, rozwija radość we właścicielu i przyciąga pozytywne byty energetyczne.

Turkus Afrykański – to kamień, który pomaga wyrażać siebie, pobudza twórcze myślenie i usuwa lęki. Chroni przed negatywnymi ludźmi i wydarzeniami.

Który kamień przemawia do Ciebie najbardziej? 🙂

@kamma_nature

cartcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram