DARMOWA DOSTAWA OD 200 zł 
#doświadczajlepszego
0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

3 października, 2022

Kamienie naturalne dla Bliźniąt

Często dostajemy pytania, co polecamy dla konkretnego znaku zodiaku. Odpowiedź nie zawsze jest prosta, bo jeden znak zodiaku nierówna się jednemu kamieniowi.

Wiele kamieni może okazać się wspierających dla konkretnego znaku zodiaku. Dlatego stworzymy cykl wpisów, w którym w każdym z nich skupimy się na tym konkretnym, jednym znaku zodiaku.

Dzisiejszy wpis będzie poświęcony zodiakalnym Bliźniakom. Całą biżuterię, które polecamy dla tego znaku, możecie podejrzeć tutaj.

Kamienie naturalne dla Bliźniąt

Tygrysie Oko – kamień ochronny, szczególnie polecany osobom, które dużo podróżują. Daje siłę przebicia, dodaje odwagi oraz pobudza radość. Przyciąga sukcesy oraz pieniądze.

Agat  – zwany kamieniem równowagi, bo przywraca ją we wszystkich aspektach życia. Dodaje siły i pewności siebie. Pomaga spotykać na swojej drodze pozytywne osoby i ułatwia przekonywanie innych do swoich pomysłów. Polecany młodym mamom.

Chalcedon – mówi się, że to kamień, który przyciąga pozytywne zdarzenia. Pomaga w podejmowaniu decyzji oraz wyrażania uczuć. Uspokaja swojego właściciela i ułatwia mu wprowadzenie się w stan harmonii.

Cytryn – mówi się, że to dobry kamień na chandrę. Łagodzi stres, zmniejsza lęk i negatywne myśli. Pomaga tez lepiej panować nad swoimi emocjami i ułatwia ich wyrażanie.

Howlit – kamień pozwalający uspokoić szalone myśli. Wspomaga w uczeniu się odpoczywania i relaksacji. Idealny do wieczornych medytacji.

Karneol – mówi się, że kamień ten chroni przed „złym okiem”. Zwiększa potencjał i twórczość swojego właściciela. Aktywizuje do działania i poprawia koncentrację.

Kwarc różowy – to kamień pomagający dostrzec piękno w otaczającym świecie. Pobudza czułość i zaufanie, także względem samego siebie. Zwiększa radość z życia i otwiera serce na miłość. Przyciąga dobre wydarzenia.

Kryształ Górski – wzmaga działanie innych kamieni. Sam w  sobie poprawia samopoczucie, rozwija radość we właścicielu i przyciąga pozytywne byty energetyczne.

Akwamaryn – jest kamieniem uważanym od dawna za symbol zdrowia, nadziei i miłości. Uwalnia swojego właściciela od zazdrości, podtrzymuje miłość w związku, ale i wspomaga pomysłowość.

Ametyst – wierzono, że kamień ten zwiększa możliwość rozwoju zdolności paranormalnych oraz pomaga poradzić sobie w chorobie alkoholowej. Pomaga też zachować opanowanie, wspiera koncentrację oraz pomaga uwierzyć we własne siły.  Podarowany w prezencie wzmacnia przyjaźń między obdarowanym, a obdarowującym.

 

 

Który kamień przemawia do Ciebie najbardziej? 🙂

 

 

 

 

 

@kamma_nature

cartcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram