DARMOWA DOSTAWA OD 200 zł 
#doświadczajlepszego
0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

10 lutego, 2023

Jak się mierzy rozmiar bransoletki?

Nasze wszystkie bransoletki tworzone są pod rozmiary waszych nadgarstków. Często dostajemy pytania, jak obliczyć szerokość nadgarstka.

Dziś opowiemy Wam o dwóch sposobach, które naszym zdaniem są najlepsze.

Jak dobrać rozmiar bransoletki?

Po pierwsze, warto zapamiętać, że jeżeli dobrze zmierzycie rozmiar nadgarstka, bransoletka będzie dla Was idealna i długo Wam posłuży. Nie będzie ani za ciasna, ani za luźna. A na tym nam zależy najbardziej,. aby wygodnie Wam się ją nosiło.

W dzisiejszym wpisie opowiemy Wam, jak obliczyć szerokość nadgarstka prawidłowo. Jeżeli jednak wolicie zobaczyć to na filmie, zapraszamy Cię na nasz Instagram. Tam powstała rolka, na której pokazujemy w dwóch sposobach, jak to zrobić.

Jak się mierzy rozmiar bransoletki?

Jeśli chcesz dowiedzieć się ile cm w nadgarstku masz, są na to dwa sposoby.

Sposób 1

Weź do ręki miarę krawiecką i przyłóż ją do nadgarstka, w miejscu zaraz za kostką. Miarę krawiecką przyłóż, jednak nie przyciskaj jej na siłę (nie mierzymy na ciasno) i nie dodawaj luzu (nie mierzymy na luźno). Dzięki temu dowiesz się ile cm masz w nadgarstku, a my będziemy mogli skomponować tak bransoletkę, by nie uciskała Cię, ale i nie była za luźna. Nie zaokrąglaj. Podaj dokładnie taki wymiar jaki masz. Kiedy bransoletka wykonana jest z drobnych kamieni, każdy milimetr ma dla nas znaczenie.

Sposób 2

Jak obliczyć szerokość nadgarstka w inny sposób, kiedy nie masz pod ręką miary krawieckiej? Potrzebny będzie sznurek/nitka, marker oraz linijka.

Kawałek sznurka przykładamy do nadgarstka i pisakiem zaznaczamy na sznurku z obu stron gdzie się łączą ze sobą dwa końce sznurka (dobrze to widać na filmie, który wcześniej wstawiliśmy). Sznurek przykładamy do linijki i mamy pokazaną długość naszego nadgarstka. Tutaj również mierzymy nie na ciasno i nie na luźno.

____________________

Wszystkie nasze bransoletki, które robimy pod wymiar, znajdziesz w sekcji bransoletki.

_________________________________

Jak się mierzy rozmiar bransoletki? Jak widzisz nie jest to takie trudne. 🙂

@kamma_nature

cartcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram