DARMOWA DOSTAWA OD 200 zł 
#doświadczajlepszego
0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

#doświadczaj lepszego

Nasze męskie bransoletki z kamieni naturalnych tworzone są z konkretną intencją, którą znajdziesz w ich nazwie. Zwracamy uwagę na ciemne kolory, jakie lubią panowie, ale nie odmawiamy też sobie eksperymentowania z mniej elegancką kolorystyką, bo wiemy, że bransoletki nie tylko mają podkreślić Waszą męską siłę, ale i wyrażać Was styl. Każda bransoletka tworzona jest pod wymiar nadgarstka, który podajesz podczas składania zamówienia. Każda bransoletka jest wyjątkowa i dostępna po 1 sztuce.

Sklep

Naszyjniki męskie

Nasze naszyjniki męskie z kamieni naturalnych pierwszy raz powstały dzięki naszym klientom, którzy wymarzyli sobie takie dzieło. Naszyjniki z zawieszkami, bez zawieszek, ze srebrnym zapięciem – idealne, by podkreślić Twój styl i wesprzeć Cię na drodze, którą podążasz. Każdy naszyjnik dostępny jest tylko po jednej sztuce.

Sklep

Male buddyjskie męskie

Nasze małe buddyjskie wykonane z kamieni naturalnych idealnie nadają się do podkreślenia Twojego stylu, ale i do medytacji. Duże male buddyjskie wykonane są ze 108 kamieni, natomiast małe male buddyjskie z 54 kamieni. Male buddyjską możesz nosić zarówno na szyi, jak i na nadgarstku – zwiniętą kilka razy. Każda mala buddyjska w naszym sklepie dostępna jest tylko po jednej sztuce.

Sklep

@kamma_nature

cartcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram