DARMOWA DOSTAWA OD 200 zł 
#doświadczajlepszego
0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

9 lutego, 2023

Długie naszyjniki z wisiorkiem

Długie naszyjniki z wisiorkiem, z kamieni naturalnych, kolorowe i jednolite to hit ostatnich lat!

Kochamy nosić je zarówno do sukienek, swetrów, jak i krótkich topów. Jak wybrać odpowiedni naszyjnik dla siebie?

Długie naszyjniki z kamieni naturalnych

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na naszyjniki wykonane z kamieni naturalnych. Kamienie naturalne mają swoje wyjątkowe właściwości, które mogą stać się naszymi osobistymi amuletami i talizmanami.

Naszyjniki stworzone całkowicie z kamieni naturalnych, to świetne uzupełnienie monochromatycznych, ale i prostych stylizacji. Często taki długi naszyjnik staje się głównym elementem ubioru, przykuwającym wzrok.

_____________________

Nasze naszyjniki inspirowane są malami buddyjskimi, jednak nie zawsze zakończone są chwostami. Często do zakończenia długiego naszyjnika używamy kamieni, czy specjalnych zawieszek.

_____________________

długie naszyjniki z kamieni

Kamienie naturalne mogą nas wesprzeć w obszarach nad którymi aktualnie pracujemy.

Warto jednak wspomnieć także o tym, że są po prostu piękne i wyjątkowe. Występują w wielu rejonach świata, w szerokiem kolorystyce, dzięki czemu możemy znaleźć taką barwę, która całkowicie nas do siebie przekona.

Wybierając naszyjnik dla siebie, warto zwrócić uwagę także na swój obecny styl i do niego dobrać kolorystycznie i kształtem odpowiedni naszyjnik. Nosisz tylko ubrania w kolorach ziemi? Może warto biżuterią zaakcentować trochę więcej szaleństwa? A może właśnie wręcz odwrotnie, biżuterii również będziesz poszukiwać w kolorach ziemi? Pomyśl, w jakich zestawieniach czułabyś się najlepiej.

Piękne długie naszyjniki

Długie naszyjniki można nosić do wielu stylizacji. Najbardziej popularne są długie naszyjniki do sukienki i długie naszyjniki do swetra. Czasem im większy wisior na końcu - tym lepiej. Jednak warto pamiętać, że delikatne długie naszyjniki również sprawdzą się do wielu stylizacji i mogą okazać się dobrymi strzałem dla osób mniej pewnych siebie.

Chcemy, żeby biżuteria, którą nosimy wyrażała nas i naszą kreatywność. Pokazywała jakie jesteśmy i zostawiała o nas pewną informację dla świata. Długie naszyjniki z wisiorkiem zdecydowanie nadają się do tego idealnie. 🙂

A może chcesz zobaczyć nasze długie naszyjniki z chwostem?

@kamma_nature

cartcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram