DARMOWA DOSTAWA OD 200 zł 
#doświadczajlepszego
0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

16 maja, 2023

Biżuteria na Komunię Świętą


Biżuteria na Komunię Świętą jest popularnym wyborem podarunku dla dziecka w tym szczególnym okresie. A dodatkowe wsparcie kamieni naturalnych, które staną się amuletem, może sprawić, że Twoje dziecko będzie pamiętało co chce w sobie rozwijać.

Oto kilka propozycji biżuterii, która może być odpowiednia na tę okazję.

Biżuteria na Komunię Świętą

Przede wszystkim polecamy bransoletki z kamieni naturalnych. Zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Z naszego doświadczenia wynika, że to najchętniej wybierana biżuteria dla dzieci w tym okresie.

Zdecydowanie polecamy bransoletki z krzyżykiem, które inspirowane są różańcem, ale niekoniecznie. Wiele takich bransoletek wykonujemy na specjalne zamówienie. Dobrać do nich można specjalne kamienie, które będą odpowiednie dla dziecka. Można wybrać kamienie pod znak zodiaku, pod ulubiony kolor dziecka, albo pod właściwości, jeżeli chcemy, żeby ta biżuteria z kamieni wspierała je w jakimś konkretnym obszarze. Jeśli nie wiesz, który kamień wybrać – chętnie pomożemy w wyborze.

na komunie święta

Biżuteria dla dziecka na Komunię Świętą?

Oczywiście bransoletki z krzyżykiem (czy bez, w zależności od preferencji) to jedynie pierwsza propozycja.

Proponujemy też pierścionki z kamieni naturalnych (dla dziewczynek) czy delikatne naszyjniki (także z krzyżykiem). Taka biżuteria może być ciekawa pamiątką. Uzupełnieniem głównego prezentu, jak i prezentem samym w sobie. Wszystko zależy od upodobań dziecka i tego, w czym czułoby się dobrze. Wiele takiej biżuterii robimy na specjalne zamówienie, także zachęcamy do kontaktu: kontakt@kamma.com.pl

Każdą biżuterię robimy pod wymiar. <3

Pakujemy ją w ekologiczne pudełko wypełnione eko wiórkami i dodajemy także opis kamieni, z jakich wykonana jest biżuteria, tak by można było do niego wracać. Na tej karteczce możemy też dodać kilka słów od wręczającego prezent. Jesteśmy otwarci na wiele sugestii nie tylko z okazji Komunii Świętej, ale także każdej innej.

@kamma_nature

cartcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram