DARMOWA DOSTAWA OD 200 zł 
#doświadczajlepszego
0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

29 maja, 2023

Biżuteria na Dzień Ojca

Co można dać tacie na Dzień Ojca? Co na prezent dla taty, który wszystko ma? Biżuteria! Biżuteria na Dzień Ojca to ciekawy pomysł, jeśli Twój tata lubi wyrażać siebie poprzez styl, poprzez to jak się nosi, ubiera i jak wygląda.

Dlaczego biżuteria z kamieni naturalnych to dobry pomysł na Dzień Taty? Sprawdź.

Prezent na Dzień Ojca

Kamienie naturalne mają wiele różnych właściwości, w zależności od swojego składu chemicznego, struktury krystalicznej i koloru. Niektóre z kamieni naturalnych posiadają pewne właściwości, które często są uważane za "mocne" lub mające pozytywny wpływ na energię i samopoczucie. Te właściwości oparte są na wierzeniach i pradawnych tradycjach.

Wybierając określony kamień na Dzień Ojca, dajesz w prezencie nie tylko biżuterię, ale także pewnego rodzaju wsparcie w postaci amuletu.

bransoletka z kamieni

Jakie kamienie naturalne dla mężczyzny będą idealne?

Wybór kamieni naturalnych dla mężczyzn zależy od indywidualnych preferencji, stylu życia i intencji. Oto kilka kamieni naturalnych, które polecamy dla mężczyzn:

 1. Hematyt: Ten kamień jest znany ze swoich właściwości ochronnych i stabilizujących. Hematyt może pomóc w budowaniu siły witalnej, zwiększaniu pewności siebie i ochronie przed negatywnymi wpływami.
 2. Onyks: Czarny onyks jest popularnym wyborem wśród mężczyzn ze względu na swoje eleganckie, minimalistyczne wykończenie. Onykskojarzymy z mocą woli, koncentracją i ochroną.
 3. Obsydian: Ten kamień jest znany ze swojej silnej ochrony energetycznej. Obsydian może pomóc w usuwaniu negatywnej energii, podnoszeniu świadomości i rozwoju duchowym.
 4. Agat: Agat występuje w różnych kolorach i wzorach. Ten kamień często kojarzymy z męskimi energiami, równowagą emocjonalną i ochroną przed stresem.
 5. Jaspis: Jaspis to kamień stabilizujący, który może pomóc w zwiększaniu wytrzymałości i siły. Kojarzymy go z ziemią i naturą. Nazwany jest też kamieniem męskiej energii.
 6. Turkus: Ten kamień znamy z właściwości ochronnych i uzdrawiających. Turkus może wspierać męską energię, równowagę emocjonalną i komunikację.
 7. Bawole oko:  to kamień chroniący przed złymi ludźmi i ich negatywną energią. Wzmacnia pracowitość i zaradność. 
 8. Bronzyt: zwany kamieniem energii męskiej. Zwiększa wiarę w siebie i pomaga poradzić sobie z kontrolą. Odpycha negatywną energię. Wspiera, gdy brakuje nam motywacji i energii do działania.
 9. Tygrysie oko: kamień ochronny, szczególnie polecany osobom, które podróżują. Daje siłę przebicia, dodaje odwagi oraz pobudza radość. Przyciąga sukcesy oraz pieniądze. 

__________________________

Szukasz czegoś dla bliskiego sercu mężczyzny? Biżuteria na Dzień Ojca? Sprawdź nasza ofertę, w której znajdziesz męską biżuterię.

__________________________

Prezent z okazji Dnia Ojca

Kamienie już mamy przegadane. Jednak jaki rodzaj biżuterii wybrać?

U nas znajdziesz 3 rodzaje:

 1. Męskie bransoletki z kamieni naturalnych – bransoletki wykonujemy na gumce, ale i tak każdą robimy pod wymiar nadgarstka. Jeśli nie znasz rozmiaru, możesz mniej więcej opowiedzieć nam jak duży jest nadgarstek i stworzymy coś uniwersalnego.
 2. Naszyjniki męskie z kamieni naturalnych – naszyjniki męskie to już produkt dla odważniejszych mężczyzn, którzy nie boją się biżuterii i eksperymentów w modzie. Nasze naszyjniki mają już z góry określoną długość, którą znajdziesz w opisie.
 3. Male buddyjskie z kamieni naturalnych – male inspirowane buddyzmem sprawdzą się dla mężczyzn, którym bliska jest duchowość, medytacja, joga, boho styl. Malę można nie tylko nosić na szyi, ale także na nadgarstku. Polecamy z nią medytować, albo śpiewać mantry.
naszyjnik z kamieni dla mężczyzny

@kamma_nature

cartcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram