O nas


Kamma Nature to firma, która powstała z miłości do natury. Kochamy kamienie naturalne oraz wierzymy w ich magię. Dzisiaj tą miłością chcemy się z Wami podzielić w formie wykonanej przez nas biżuterii. 

Minerały, które nas otaczają mogą stać się naszymi codziennymi amuletami. Tworzymy biżuterię z kamieni naturalnych, w których działania terapeutyczne i ochronne wierzono od dawna. 

Znajdziesz u nas biżuterię skomponowaną z myślą o konkretnych znakach zodiaku, jak i z podziałem na konkretne kamienie, które Cię interesują. 

Robimy bransoletki zarówno męskie, jak i damskie. W naszej ofercie będą też dostępne bransoletki dla par.

Każda bransoletka jest wyjątkowa i tworzona z dbałością o szczegóły. Każdy wzór jest niepowtarzalny, wyjątkowy i inny.

Robimy biżuterię także na zamówienie. Wystarczy, że napiszesz do nas, dla kogo ma być przeznaczona bransoletka. Możesz zasugerować nam jaki kamień Cię interesuje, a także dla jakiego znaku zodiaku mamy przygotować biżuterię. 


PAKOWANIE

Ze względu na to, że natura jest nam bliska pordukty pakujemy w tekturowe pudełko. Naturalny kraft to ekologiczna, gładka i przyjemna w dotyku tektura falista. Sztywna i bezpieczna dzięki zastosowaniu 3 warstw kartonu. Stworzona w 90% z materiałów wtórnych. 


Cyfrowy nadruk na pudełku wykonany jest z użyciem farby na bazie wody. 


Jeżeli masz jakieś dodatkowe pytania, czekamy na Twoją wiadomość mailową kontakt@kamma.com.pl