Kryształy, a pieniądze

Kryształy, a pieniądze
24 September, 2020

Od dawna wierzono w naturalną moc kryształów. Stosowano je do leczenia w medycynie naturalnej, ale i do wspierania w różnych sytuacjach. Kryształy miały za zadanie nas chronić, absorbować negatywną energię oraz wspierać w konkretnych sytuacjach życiowych.

Mimo że nie ma na to dowodów naukowych, od dawna już wierzono, że niektóre kamienie przyciągają do swojego właściciela, silniej niż inne, pieniądze.


Które kryształy miały mieć zdolności przyciągania pieniędzy, wyjaśniamy w dzisiejszym wpisie.


Kryształy, a pieniądze


Awenturyn – inaczej zwany kamieniem możliwości. Wspiera osoby ze stanami lękowymi, depresją czy negatywnymi myślami. Pozwala odkryć w sobie spokój, cierpliwość i siłę. Wspiera utrzymanie dobrej kondycji zarówno psychicznej, jak i fizycznej. Od dawna wierzono, że przyciąga pieniądze i wspiera w odnoszeniu sukcesów zawodowych. 


Granat – kamień przynoszący szczęście w negocjacjach i pomagający odnosić sukcesy, a co za tym idzie przyciąga pieniądze. Dodaje pewności siebie oraz łagodzi smutek i lęk. Przyciąga też miłość. 


Ametyst – chroni przed nierozsądnymi inwestycjami, nadmierną tendencją do wydawania pieniędzy. Dodatkowo wierzono, że kamień ten zwiększa możliwość rozwoju zdolności paranormalnych oraz pomaga poradzić sobie w chorobie alkoholowej. Pomaga też zachować opanowanie, wspiera koncentrację oraz pomaga uwierzyć we własne siły.  Podarowany w prezencie wzmacnia przyjaźń między obdarowanym, a obdarowującym.


Krwawnik – pomaga przy podejmowaniu trudnych decyzji. Otacza ochroną swojego właściciela, ale także przyciąga pieniądze. Był niegdyś ulubionym kamieniem mędrców i filozofów. 


Cytryn – warto trzymać go w portfelu, żeby przyciągał pieniądze. Pomaga odnieść sukces i polecany jest przy budowaniu biznesów z innymi ludźmi. Dodatkowo mówi się, że to dobry kamień na chandrę. Łagodzi stres, zmniejsza lęk i negatywne myśli. Pomaga tez lepiej panować nad swoimi emocjami i ułatwia ich wyrażanie. 


Tygrysie Oko – kamień ochronny, szczególnie polecany osobom, które podróżują. Daje siłę przebicia, dodaje odwagi oraz pobudza radość. Przyciąga sukcesy oraz pieniądze. 


Agat – idealny dla osób, które straciły pieniądze i chcą podnieść się z finansowego dołka. Dodatkowo zwany kamieniem równowagi, bo przywraca ją we wszystkich aspektach życia. Dodaje siły i pewności siebie. Pomaga spotykać na swojej drodze pozytywne osoby i ułatwia przekonywanie innych do swoich pomysłów. Który kamień Was zainteresował? :)Dodaj Komentarz