Kamienie przydatne w pracy

Kamienie przydatne w pracy
9 September, 2020

Pisaliśmy już o kamieniach dla podróżników oraz kamieniach miłości, pora więc na kamienie, które mogą przydać się na ścieżce rozwoju zawodowego.


Może nie ma ich za wiele, ale są naprawdę konkretne i warto się nimi zainteresować. :)


Kamienie przydatne w pracy


Amazonit  – pozwala zachować spokój, a dzięki temu dłuższą młodość. Sprzyja koncentracji i pomaga odnaleźć się w zawodach artystycznych. 


Lapis Lazuri – wspiera w dążeniu do celów i osiąganiu tym samym sukcesów zawodowych. Polecany jest także osobom, które chcą zostać docenieni w swojej dziedzinie i planują powiązać swoją drogę zawodową z wystąpieniami publicznymi.


Bawole oko – wzmacnia pracowitość i zaradność, dlatego polecany jest osobom, które zmagają się ze spadkami motywacji i tzw. leniem.


Dumortieryt – to kamień cierpliwości. Wzmacnia w dążeniu do celu, pomaga pracować nad silną wolą i motywacją. Dodaje odwagi przed wystąpieniami publicznymi  czy ważnymi spotkaniami. 


Turkus – wspiera przy podróżach związanych z pracą , ale także polecany jest osobom, które lubią i chcą inwestować pieniądze. Od zawsze wierzono, że chroni przed nierozsądnymi inwestycjami.


Fluoryt – kamień polecany dla osób pracujących umysłowo. Łagodzi stres, poprawia intuicję oraz dodaje odwagi.


Granat – kamień przynoszący szczęście w negocjacjach i pomagający odnosić sukcesy na wymarzonej drodze zawodowej.


Kryształ górski – warto położyć go obok komputera czy telefonu. Nie tylko działa jak odpromiennik, ale i wspiera w owocnych rozmowach oraz negocjacjach (telefonicznych, a także mailowych). 


Agat – jego zielono-biała barwa wpływa pozytywnie na pracę firm związanych z siecią, Internetem. Polecany jest także przy biznesach rodzinnych. Wspiera karierę i rozwój w wyżej wymienionych miejscach. Masz któryś z tych kamieni? A może czujesz, że któryś jest Ci teraz potrzebny?


Dodaj Komentarz